foto1
Jedrzejowice - wioska aktywnego wypoczynku
foto1
Słoneczna przystań
foto1
Zdrowa żywność
foto1
Innowacyjne pomysły
foto1
Jędrzejowice dawniej...
.
.

Jędrzejowice

Wioska Aktywnego Wypoczynku

Linki

http://www.ug.dzierzoniow.pl/images/herb.png

 

http://www.umwd.dolnyslask.pl/fileadmin/user_upload/wks/logotyp-umwd_nowy.jpg

 

http://bibliotekamoscisko.pl/wp-content/uploads/2016/02/logo-z-ksiazka.jpg

 

http://sptuszyn.edu.pl/images/logo160.png

http://zgpd7.bip.ornak.pl/pl/bip/fo_zgpd7_logo.jpg

   To już tradycja. Po raz szósty mieszkańcy Jędrzejowic spotkali się, by wspólnie posprzątać i przyzdobić kwiatami, tym razem, okolice skwerku wiejskiego Słoneczna Przystań. Działania pierwszomajowe były uwieńczeniem wiosennych prac, które mieszkańcy koordynowani przez Sołtys Czesławę Gorgol rozpoczęli już w marcu tego roku – porządkując świetlicę wiejską oraz tereny zielni w Jędrzejowicach. 

 

Święto Pracy Jędrzejowiczanie - mieszkańcy wioski ciszy i aktywnego wypoczynku - jak zwykle spędzili czynnie: grabili, hakali, sprzątali i sadzili kwiaty. Pogoda dopisała, humory dopisały, mieszkańcy nie zawiedli! Podziękowania dla wszystkich, którzy włączyli się czynem i dobrym słowem, a w szczególności dla: Małgosi, Józefa i Krzysztofa Hoholów, Teresy i Zbigniewa Janosiów, Kasi Górki, Uli Szustki, Wojtka Berezaka, Jerzego Fyszki oraz Andrzeja Wyki i wszystkich dzieciaczków, a także sympatyków wsi, którzy aktywnie włączyli się w tę akcję. 

VI Jędrzejowicka Majówka tradycyjnie zakończyła się biesiadowaniem przy wspólnym stole. Była to również okazja do wręczenia dyplomu za miniony sezon wędkarski dla najlepszego wędkarza Agroturystyki u Krzysztofa, który złowił… bagatela… ponad 7 kilogramowego karpia! 

 

>>>GALERIA<<<